Next Event
- Events24
- Wins2
- Top 56
- Top 1012
Latest Results
$0.00Cart (0)
3/22/2003 - Creek County Speedway
Sapulpa, OK
Classes
Track Contact
Full Event Information on MyRacePass
Competitor Overview
Sam Hafertepe Jr
Sunnyvale, TX
ASCS Sprints | Start | Finish | +/- |
---|---|---|---|
Second B Feature | 4 | - |
ASCS Sprints
A Feature
Finish | Start | # | Competitor | Hometown | +/- | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kevin Ramey Fort Worth, TX | Fort Worth, TX | - | |||
2 | Sean McClelland Tulsa, OK | Tulsa, OK | - | |||
3 | Billy Alley Bennett, NE | Bennett, NE | - | |||
4 | Travis Rilat Forney, TX | Forney, TX | - | |||
5 | Joe Wood Sr Oklahoma City, OK | Oklahoma City, OK | - | |||
6 | Foster Landon Collinsville, OK | Collinsville, OK | - | |||
7 | Zach Chappell Talala, OK | Talala, OK | - | |||
8 | Johnny Anderson Indianola, IA | Indianola, IA | - | |||
9 | Roy Larkin Tulsa, OK | Tulsa, OK | - | |||
10 | Toby Brown Carthage, MO | Carthage, MO | - | |||
11 | James (Jimmy) Brooks College Station, TX | College Station, TX | - | |||
12 | Kevin Risley Collinsville, OK | Collinsville, OK | - | |||
13 | Eric Vanderploeg Altoona, IA | Altoona, IA | - | |||
14 | Travis Scott Washington, OK | Washington, OK | - | |||
15 | Derek Drown Amarillo, TX | Amarillo, TX | - | |||
16 | Robert Sellers Mustang, OK | Mustang, OK | - | |||
17 | Nick Smith Broken Arrow, OK | Broken Arrow, OK | - | |||
18 | Danny Jennings Norman, OK | Norman, OK | - | |||
19 | Wayne Pennington Orrick, MO | Orrick, MO | - | |||
20 | Marvin Lough Fort Worth, TX | Fort Worth, TX | - |
First B Feature
Finish | Start | # | Competitor | Hometown | +/- | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Billy Alley Bennett, NE | Bennett, NE | - | |||
2 | Toby Brown Carthage, MO | Carthage, MO | - | |||
3 | Travis Scott Washington, OK | Washington, OK | - | |||
4 | Eddie Ramsey Glenpool, OK | Glenpool, OK | - | |||
5 | Stephen Chevalier Downsville, LA | Downsville, LA | - | |||
6 | Earnest Jennings Norman, OK | Norman, OK | - | |||
7 | Stephanie Chappell Talala, OK | Talala, OK | - | |||
8 | Joel Howard Collinsville, OK | Collinsville, OK | - | |||
9 | Jimmy Taylor Choctaw, OK | Choctaw, OK | - | |||
10 | Nigel Calvert Broken Arrow, OK | Broken Arrow, OK | - | |||
11 | Marcus Jackson Oklahoma City, OK | Oklahoma City, OK | - | |||
12 | Cody Branchcomb Sand Springs, OK | Sand Springs, OK | - |
Second B Feature
Finish | Start | # | Competitor | Hometown | +/- | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zach Chappell Talala, OK | Talala, OK | - | |||
2 | Roy Larkin Tulsa, OK | Tulsa, OK | - | |||
3 | Foster Landon Collinsville, OK | Collinsville, OK | - | |||
4 | Sam Hafertepe Jr Sunnyvale, TX | Sunnyvale, TX | - | |||
5 | James Shoun Oklahoma City, OK | Oklahoma City, OK | - | |||
6 | Abe Sherwood Drumright, OK | Drumright, OK | - | |||
7 | Larry Ball Jr Knoxville, IA | Knoxville, IA | - | |||
8 | Tim Kent Bristow, OK | Bristow, OK | - | |||
9 | David Langford Kearney, MO | Kearney, MO | - | |||
10 | Brian Harvill Irving, TX | Irving, TX | - | |||
11 | Chris Partin Tulsa, OK | Tulsa, OK | - | |||
12 | Jesse Hockett Warsaw, MO | Warsaw, MO | - |